Aktualitātes


Par nekustamā īpašuma nodokļa paziņojuma saņemšanu elektroniski – e-pastā:
21.11.2012


      Aicinām izmantot iespēju saņemt nekustamā īpašuma nodokļu maksāšanas paziņojumus savos e-pastos, tādējādi ietaupot drukāšanas un pasta izdevumus, kā arī saudzējot Latvijas dabu, nedrukājot lieki!

      Nodokļa maksātāji – fiziskas personas, kuras vēlas maksāšanas paziņojumu saņemt pa elektronisko pastu, to var izdarīt divējādi: atnākt uz pašvaldību un uzrakstīt iesniegumu, kurā norāda savu e-pasta adresi vai pašam internetā ieiet portālā www.epakalpojumi.lv un reģistrēties. Juridiskām personām elektronisko maksāšanas paziņojumu saņemšanai ir iespēja pieteikties tikai klātienē pašvaldībā, sazinoties ar nodokļu administratoriem.

      Bez tam arī Swedbank internetbankā  - sadaļas „Konti, maksājumi, kartes”, apakšsadaļā „Mans nekustamā īpašuma nodoklis” ir pieejama iespēja pieteikties saņemt paziņojumu par nekustamā īpašuma nodokli elektroniski, uz sev vēlamo e-pasta adresi. Sadaļa "Mans nekustamā īpašuma nodoklis" ir izveidota sadarbībā ar SIA ZZ Dats un tās mērķis ir  nodrošināt  piekļuvi e-pakalpojumiem portālā www.epakalpojumi.lv visiem Swedbank internetbankas lietotājiem.

      Neskaidrību gadījumā, lūdzam zvanīt 64129710 vai 27841568.

      Atpakaļ