Aktualitātes


58445

Tulamorā notiks seminārs par pieejamību kultūras mantojumam
09.11.2012


No 11. – 13.novembrim, Tulamorā (Īrija) notiks otrais projekta CHARTS darba seminārs par intelektuālo un fizisko pieejamību kultūras mantojumam tūrisma galamērķos, kuru organizē Midlendas reģionālā pašpārvalde.

Seminārā piedalīsies Ērgļu novada domes priekšsēdētājs Guntars Velcis, Raunas novada domes izpilddirektore Linda Zūdiņa, Saulkrastu Tūrisma informācijas centra vadītāja Gita Memmēna, Vidzemes Tūrisma asociācijas valdes priekšsēdētājs Raitis Sijāts un speciāliste Anna Kupče.

Iegūtās zināšanas tiks izmantotas, lai nodrošinātu efektīvu kultūras un kultūras mantojuma vadību tūrisma galamērķos, piešķirtu lielāku nozīmi kultūrai un kultūras mantojumam un izstrādātu Vidzemes kultūras tūrisma politikas ieviešanas plānu.

Projekta partneris Vidzemes tūrisma asociācija, kuru pārstāv Saulkrastu, Carnikavas, Alojas, Valkas, Raunas, Vecpiebalgas, Gulbenes, Ērgļu, Apes, un Limbažu pašvaldības un Vidzemes augstskola, kopā ar 12 projekta partneriem no 10 Eiropas Savienības dalībvalstīm: Zviedrijas, Grieķijas, Itālijas, Spānijas, Kipras, Rumānijas, Bulgārijas, Lielbritānijas, Īrijas un Beļģijas, piedalās dažādos tematiskajos semināros  saistībā ar klimata pārmaiņām, intelektuālo un fizisko pieejamību kultūras mantojumam, efektīvu partnerību, uzņēmēju kopienām, kvalitātes kritērijiem, informāciju tūristiem, mārketingu, kultūras maršrutiem, velomaršrutiem un vietējiem produktiem.

Projekts CHARTS ir reģionālās iniciatīvas projekts, kas fokusējas uz kultūras un mantojuma nozīmi tūrismā. Projekts tapis ar Eiropas Savienības programmas INTERREG IVC atbalstu un Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu.

Informāciju sagatavoja:

Ieva Treija,

Vidzemes tūrisma asociācijas

projekta CHARTS sabiedrisko attiecību speciāliste

charts.mcu.ieva@gmail.com

      Atpakaļ