Aktualitātes


58301

Eiro. Latvija aug. Uzzini vairāk!
20.11.2013


2014. gada 1. janvārī Latvija pievienosies eirozonai un par mūsu valūtu kļūs eiro. Tuvojoties šim brīdim, lielākajai daļai cilvēku svarīgāki kļūst ar jauno valūtu saistīti praktiski jautājumi. Tie var būt gan vienkārši, piemēram, "Kad un kur vislabāk mainīt latus un santīmus uz eiro?", gan sarežģītāki, piemēram, "Kā pareizi veikt uzņēmuma pamatkapitāla pārreģistrāciju eiro?".

Lai iegūtu atbildes uz saviem jautājumiem, ikviens var zvanīt uz bezmaksas informatīvo tālruni 80003000, uzdot jautājumu, rakstot uz info@eiro.lv, vai apmeklēt kādu no daudzajiem Finanšu ministrijas Eiro biroja bezmaksas semināriem.

Katrai Latvijas mājsaimniecībai līdz novembra beigām tiks nosūtīta avīze ar svarīgāko praktisko informāciju par eiro. Avīze būs pielāgota katram reģionam, piemēram, informējot par tuvākajām naudas maiņas vietām. Izdevums ir pieejams arī krievu valodā, un to var iegūt, vaicājot tuvākajā pasta nodaļā vai savā pašvaldībā.

Piedāvājam minēto avīzi, gan virkni citu noderīgu informatīvu materiālu elektroniskā formātā. Tos var lasīt, skatīt un lejuplādēt interneta lapā eiro.lv




      Atpakaļ