Aktualitātes


107928

Nāc uz piedalies Raunas Jauniešu centrā Pagrabiņš !
11.09.2019


Radoši, atraktīvi un garšīgi 4. septembrī jauno sezonu uzsāka Raunas Jauniešu centrs Pagrabiņš. Ap trīsdesmit ziņkārīgām sirdīm tas atklāja savus noslēpumus, un tagad tos varam atklāt arī plašākai sabiedrībai.

Vēlamies veidot radošu, dinamisku un drosmīgu jauniešu centru, kurā vidi veido katrs jaunietis. Meklējam ceļus, kā radīt apstākļus, kuros jēgpilni un aizrautīgi personību pilnveidot var visu vecuma posmu jaunieši, no 8 – 30 gadu vecumam.

Caur kustību un vizuālo mākslu paplašināsim pašizpausmes robežas, mācīsimies apzināties gan sevi, gan novērtēt citus, dosimies radošos piedzīvojumos un dalīsimies ar tiem. Tematiskās pēcpusdienas ļaus satikties sarunās, kopīgi eksperimentēt, skatīties iedvesmojošas filmas, iepazīt talantīgus cilvēkus, atklāt tēmas, kas mūs visus interesē. Protams, jauniešu centrs piedāvā telpu, kur vienkārši būt, paspēlēt galda spēles vai vienkārši – nedarīt neko.

Drosme vajadzīga, lai izkāptu no savas komforta zonas. Un to mēs darām, iesaistoties starptautiskos projektos, kas sniedz iespēju jauniešiem pilnveidoties starptautiskā mērogā. Apņēmība un enerģija ir vajadzīga, lai turpinātu aktīvi iesaistīties kopienas ikdienā. To mēs darām, meklējot iespējas būt noderīgiem un virzīt savu jaudīgo enerģiju jēgpilnā gultnē.

Mūsu darba grafiks:
Pirmdienās: 14:00 – 18:00. Vizuālo prasmju diena.
Otrdienās: slēgts
Trešdienās: 14:00 – 18:00. Tematiskā pēcpusdiena.
Ceturtdiena:  14:00 – 18:00. Kustību nodarbības.
Piektdiena: 14:00 – 18:00. Individuālo interešu diena.
Sestdiena: 11:00 – 15:00. Kustību nodarbības.
 

Nāc un piedalies!
      Atpakaļ