Aktualitātes


62660

Izglītības atbalsta programmā „Savai skolai” jau reģistrējušās 148 Vidzemes reģiona mācību iestādes.
11.12.2015Izglītības atbalsta programmā „Savai skolai” jau reģistrējušās 148 Vidzemes reģiona mācību iestādes, no to skaitā arī Drustu pamatskola un Raunas vidusskola.

Izglītības atbalsta programmā „Savai skolai” līdz šim reģistrējušās 72% jeb 148 Vidzemes reģiona mācību iestādes, lai pavasarī savā īpašumā iegūtu bumbas, mūzikas centrus, printerus, datorus un citas mācību procesa modernizēšanai nepieciešamās lietas. No Raunas novada programmai reģistrējusies Drustu pamatskola un Raunas vidusskola. 

Izglītības atbalsta programmā „Savai skolai” var piedalīties visas Latvijas pirmsskolas izglītības iestādes, skolas, profesionālās izglītības iestādes jeb arodskolas, kā arī privātie bērnudārzi. Kopumā Latvijā programmai reģistrējušās teju divas trešdaļas jeb 64% Latvijas skolu un bērnudārzu.

Laika posmā no šī gada 2.novembra līdz nākamā gada 7.februārim iedzīvotāji par katru pirkumu „Maxima Latvija” veikalos vērtībā virs 7 eiro saņem uzlīmes, ko tālāk var novirzīt sevis izvēlētai izglītības iestādei, lai tā varētu savā īpašumā iegūt kāroto inventāru. Izglītības iestādes izvēlēto inventāru saņems bez maksas.

Visaktīvāk programmā „Savai skolai” iesaistījušās reģionālās skolas un bērnudārzi jeb 85% no visām reģistrētajām izglītības iestādēm. 51% reģistrēto mācību iestāžu ir reģionu skolas, bet 34% - reģionu bērnudārzi. Vidzemes reģionā kopumā izglītības atbalsta programmai reģistrējušās 148 mācību iestādes, no tām 102 skolas un 46 bērnudārzi. No Raunas novada programmai reģistrējusies Drustu pamatskola un Raunas vidusskola.

„Šīs akcijas ietvaros, iedzīvotāji, nemainot savus iepirkumu paradumus, var sniegt būtisku atbalstu absolvētajām vai savu bērnu skolām un bērnudārziem. Tādēļ mums ir liels prieks, ka tik daudz Latvijas mācību iestāžu jau ir reģistrējušās programmai un nospraudušas sev mērķus, kurus novēlam visām skolām arī sasniegt,” norāda „Maxima Latvija” Mārketinga vadītāja Zane Kaktiņa.

Par SIA „Maxima Latvija”:

SIA „Maxima Latvija” ietilpst koncernā „Maxima Grupe”, kas ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls un darba devējs Baltijā, nodarbinot vairāk nekā 30 000 darbiniekus piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā). SIA „Maxima Latvija” 148 veikalos, 1 internetveikalā e-maxima.lv un divos loģistikas centros ir nodarbināti aptuveni 8500 darbinieki.  

Plašāka informācija par programmu „Savai skolai”, kā arī izglītības iestādēm, kas jau reģistrējušās programmai, pieejama mājas lapā www.savaiskolai.lv. Tajā izglītības iestādes tiek aicinātas arī regulāri atjaunot informāciju par sakrāto uzlīmju skaitu.

Papildu informācija par programmu „Savai skolai” izglītības iestāžu pārstāvjiem:
Mājaslapa: www.savaiskolai.lv
Informatīvais tālrunis:678 98 630 (darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00)
Informatīvais e-pasts: info@savaiskolai.lv
 
Papildu informācija medijiem:
Jānis Beseris
„Maxima Latvija” Komunikācijas vadītājs
Tālr. 29666603
e-pasts: janis.beseris@maxima.lv
www.maxima.lv      Atpakaļ