Projekti-arhivs


<--  1 2 ...  --> 

Projekts "Proti un dari!"

Lasīt vairāk ...


"Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas pasākumi Raunas novadā" Nr. 9.2.4.2/16/I/043

Lasīt vairāk ...


Pašvaldība ar Zivju fonda atbalstu nodrošinās zivju aizsardzības pasākumu efektivitāti Raunas novadā

Lasīt vairāk ...


JaunRīga-ECO ir izstrādājis kompleksu piedāvājumu daudzīvokļu ēku energoefektivitātes paaugstināšanas projektu īstenošanā

Lasīt vairāk ...


Vidzemes NVO projektu konkursi līdz ceturtdienai

Lasīt vairāk ...


Raunas novada dome ir noslēgusi 07.01.2015. līgumus ar LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Sia „Vides investīciju fonds”

Lasīt vairāk ...


Seno amatu darbnīcas izveide Drustu pagastā

Lasīt vairāk ...


Jauns pakalpojums Raunas novadā

Lasīt vairāk ...


Projekts „Zivsaimniecības pakalpojumu dažādošana zemnieku saimniecībā „Pļavnas””

Lasīt vairāk ...


Uzņēmēju ērtībai - pamatkapitāla pārreģistrāciju eiro var veikt Valsts vienotajā klientu apkalpošanas centrā Valmierā

Lasīt vairāk ...


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu organizē apmācību kursu „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”

Lai paaugstinātu topošo uzņēmēju kompetenci, iesaistot apmācībās pēc iespējas lielāku studentu vai citu biznesa ideju autoru skaitu, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros Vidzemes reģionā organizē bezmaksas apmācību kursu „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”. Kursu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Apmācību kurss tiek īstenots 2013.gadā no 7.oktobra līdz 25.oktobrim Vidzemes Augstskolā (ViA) un Vidzemes Biznesa un inovāciju inkubatorā.

Lasīt vairāk ...


Vidzemē notiks seminārs par informāciju tūristiem un velo izmantošanu kultūras tūrisma galamērķos

Pirmdien, 9.septembrī, plkst. 9.00 Cēsīs, Jaunās pils konferences telpā sāksies starptautiskais seminārs par informāciju tūristiem un velo izmantošanu tūrisma galamērķos Eiropas Savienības programmas INTERREG IVC projekta CHARTS ietvaros, kuru rīko Vidzemes Tūrisma asociācija.

Lasīt vairāk ...


Zemnieku- lauku uzņēmēju zināšanai

ES ELFLA un lauku attīstības programmas pasākumi : 28.01.2013. sākas projektu iesniegumu pieņemšana pasākumā „Tūristu aktivitāšu veicināšana”. Šim pasākumam ir pieteikšanās uz Kredīta fonda aizdevumu. Turpinās projektu iesniegumu pieņemšana citos pasākumos.

Lasīt vairāk ...


Tulamorā notiks seminārs par pieejamību kultūras mantojumam

No 11. – 13.novembrim, Tulamorā (Īrija) notiks otrais projekta CHARTS darba seminārs par intelektuālo un fizisko pieejamību kultūras mantojumam tūrisma galamērķos, kuru organizē Midlendas reģionālā pašpārvalde.

Lasīt vairāk ...


Semināru cikls par "Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumiem"

Vidzemes plānošanas reģions sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) un Ekonomikas ministriju (EM) rīko semināru ciklu par ERAF aktivitātes "Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi" projektu sagatavošanu.

Lasīt vairāk ...


Darba vieta jaunietim - iespēja darba devējiem piesaistīt jaunus un perspektīvus darbiniekus

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus - komersantus (izņemot izglītības un ārstniecības iestādes), pašnodarbinātos, biedrības vai nodibinājumus (izņemot politiskās partijas) - pieteikties dalībai jaunajā nodarbinātības pasākumā „Darba vieta jaunietim”, kas tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Kompleksi atbalsta pasākumi” ietvaros. Jaunā nodarbinātības pasākuma mērķis ir integrēt jaunieti bezdarbnieku (vecumā no 18 līdz 24 gadiem) darba tirgū, vienlaikus veicinot pastāvīgas darba vietas izveidi un jauniešu pastāvīgu nodarbinātību. Jaunietis bezdarbnieks, strādājot viņam izveidotajā darba vietā, saņems darba samaksu, kas nevarēs būt mazāka par valstī noteikto minimālo algu - 200 lati mēnesī, par kuru darba devējs veiks visas valstī noteiktās nodokļu iemaksas. Viena pasākuma dalībnieka nodarbinātības ilgums – 9 mēneši. Darba vieta jaunietim netiek organizēta nekvalificētos un mazkvalificētos darbos, piemēram, sētnieku, apkopēju un citos līdzīgos darbos.

Lasīt vairāk ...


Programma Jaunatne darbībā

aicinām TEVI piedalīties apmācībā 2012. gada 21. – 23. septembris viesu namā „Purmaļi”, Limbažu novadā (www.draugiem.lv/purmali) Apmācību laikā Tev būs iespēja iepazīties ar programmas “Jaunatne darbība” piedāvātajām iespējām jauniešiem. uzzināt, kā plānot un izstrādāt kvalitatīvu jauniešu apmaiņas un jauniešu iniciatīvas projektu programmas „Jaunatne darbībā” ietvaros veidot iestrādnes savas idejas īstenošanai kopā ar domubiedriem, izmantojot neformālās izglītības pieeju un metodes Apmācībās aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 15-30 gadiem. Apmācītāji Māris Resnis un Sergejs Andrejevs. !!! Apmācību laikā Tev tiek segti uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumi. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu jāsedz Tev pašam. Lai pieteiktos apmācībām, aizpildi pieteikuma anketu un sūti to līdz 2012. gada 17. septembrim uz e-pastu: centrs_mesnakotnei@inbox.lv Atbildi par dalību apmācībās sniegsim līdz 19.09.2012. elektroniski. Papildus Informāciju par apmācībām Tu vari saņemt pie apmācību kontaktpersonas – Sabīnes Namnieces, tālr.: +371 26680613, e-pasts: centrs_mesnakotnei@inbox.lv. Apmācības organizē VA „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” programma „Jaunatne darbībā” un Eurodesk sadarbībā ar biedrību „Mēs – nākotnei!” un nodibinājumu „Pievienotā Vērtība”.

Lasīt vairāk ...


,,Drustu pamatskolas informatizācija”.

Vairāk informācijas Valsts izglītības attīstības aģentūras mājaslapā: www.viaa.gov.lv

Lasīt vairāk ...


Vidzemes reģiona jaunieši vecumā no 17-25 gadiem – tas domāts tieši Jums! Aicinām pieteikties bezmaksas apmācībām „Ar uzņēmību pret bezdar(bī)bu” Vidzemes reģiona jauniešus, kuri šobrīd nestrādā un nemācās un ir no lauku reģioniem.

Piesakies, ja uzskati, ka: -vēlies attīstīt un pilnveidot savu radošumu un uzņēmīgumu, sākot īstenot sen iecerētu ideju savā vidē; - darbojoties kopā vēl ar 22 Vidzemes jauniešiem spēsiet apzināt savu potenciālu, kopīgās intereses un izvirzīt savus personīgos mācīšanās mērķus; - apzinoties stereotipus, aizspriedumus un mītus par jauniešu uzņēmību - tu tos vēlies lauzst! - vēlies lieliski pavadīt laiku, iegūstot vērtīgu pieredzi un noderīgu informāciju! Apmācību laikā spēsi labāk izprast sevi, uzzināsi kādi resursi atrodas tev blakus un kā tos var izmantot savu mērķu sasniegšanai! Pieteikšanās termiņš 2012. gada 13. aprīlis. Rezultātus paziņosim 17.04.2012.

Lasīt vairāk ...


Iespēja profesionālo izglītības programmu apguvējiem pieteikties dalībai starptautiskā projektā

No 2012. gada 26. februāra līdz 27. martam projekta „Baltijas apmācību programma” ietvaros norisināsies atmaksātas mācību nodarbības un starptautiska prakse profesionālo izglītības programmu apguvējiem. Tā ir iespēja iegūt starptautisku pieredzi Zviedrijā vai Igaunijā un papildināt savas profesionālās iemaņas un prasmes.

Lasīt vairāk ...


<--  1 2 ...  -->