Jaunumi


77562

Kopības velobrauciens "No Rīgas Brīvības pieminekļa līdz Raunas Brīvības piemineklim"
03.04.2017


 

Kopības velobrauciens "No Rīgas Brīvības pieminekļa līdz Raunas Brīvības piemineklim"

Naktī uz 4.maiju plkst. 00:00 velo entuziasti un aktīvās atpūtas cienītāji aicināti piedalīties kopības velobraucienā no Rīgas Brīvības pieminekļa līdz Raunas Brīvības piemineklim Raunas tūrisma informācijas centrs aicina svinēt Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas gadadienu ar kopības velobraucienu, kura mērķis ir popularizēt un veicināt riteņbraukšanu un radīt tautas kopības sajūtu, kopt Latvisko identitāti, ievērojot savstarpējo solidaritāti un sasniegt galamērķi kopā.

Kopības velobrauciena kopējais maršruta garums ir aptruveni 110 km, plānotais brauciena ilgums – 10 stundas. Maršruts vedīs pamatā pa asfalta ceļiem, lielākoties pa šoseju. Brauciena sākums būs pie Rīgas Brīvības pieminekļa naktī uz 4.maiju, plkst. 00.00 un noslēgums plānots pie Raunas Brīvības pieminekļa, 4.maijā, plkst. 10.00. Rīkotāji atgādina brauciena dalībniekiem izvērtēt savas fiziskās spējas, un velosipēda tehnisko nodrošinājumu, īpaši piedomājot pie laba apgaismojuma, kurš pilnībā piemērots dienakts tumšajam laikam. Brauciena laikā paredzētas vairākas atpūtas vietas, kur būs organizatoru nodrošinātas uzkodas un dzeramais ūdens.

Lai reģistrētos braucienam ir nepieciešams kārtīgi iepazīties ar kopības velobrauciena izstrādāto nolikumu un azpināties, ka šis brauciens nav veidots sacensību formātā.

Reģistrēšanās atvērta līdz 20. aprīlim, aizpildot google.doc anketu: šeit..

Katrs brauciena dalībnieks, uzsākot braucienu, ar savu parakstu apliecina, ka uzņemas pilnu atbildību par savas veselības atbilstību izvēlētā velobrauciena garuma veikšanai, apņemas ievērot ceļu satiksmes noteikumus un brauciena nolikumu.

Nolikums

Papildus informācija:       Atpakaļ