Jaunumi


80892

Rudens ekskursiju piedāvājums Raunā
11.09.2017


 

Rudens ekskursiju piedāvājums Raunā

Raunas tūrisma informācijas centrs aicina piedzīvot rudeni vienā no Vidzemes pērlēm – Raunā! Raunas vēsture jau ir sākusies 6.g.t.p.m.ē, kad Tanīsa kalnā šeit apmetušās somugru ciltis. Tagad šeit ir iespēja piedzīvot īpašu vēstures un tagadnes satikšanos.

Izvēloties ekskursiju ar gidu pa Raunas vēturisko centru Jums būs iespēja iepazīt Raunas luterāņu baznīcu, otro labāk saglabāto Viduslaiku pili, Raunas Brīvības pieminekli, Stradu krogu, Tanīsa kalnu, Raunas Staburagu un citus objektus.

Jau vēsturiski Raunas uzplaukums veidojās pateicoties uzņēmējdarbībai, piemēram, ar cukurfabrikas, papīrfabrikas, maiznīcas un citu lielu uzņēmumu darbību. Bet mūsdienās Rauna ir īstu gardēžu mājas – un mums patīk uzņemt ciemiņus! Otrajā ekskursiju piedāvājumā ietilpst ekskursijas vietējās ražotnēs, piemēram, veselīgas produkcijas un dabīgo čipsu ražotnē Latnature, Latvijas Ķiplokā un Siera ražotnē, bet tas vēl nav viss, ekskursiju pēc Jūsu vēlmēm varam papildināt ar Z/S "Mežnoras", Malduguns alus darītavu, Z/S "Jaunieviņas", u.c., gardiem un aizraujošiem uzņēmējiem.

Plānojot dienu Raunā, ir iespēja apvienot gan ekskursiju ražotnēs, gan pa Raunas vēsturisko centru, bet ja vēlaties interesantu, izzinošu un izglītojošu ekskursiju pa Raunu – tad Kultūrvēsturisks atjautības ceļojums skolēniem ir domāts tieši Jums.

Pieteikšanās, plašāka informācija un individuāla maršruta izstrāde: sazinoties ar Raunas Tūrisma informācijas centru.

Raunas Tūrisma informācijas centrs, tel.20113881
Raunas tūrisma organizatore Justīne Buliņa, tel.29346541
 
Rauna netiek pelta,
jo Rudens šeit ir no zelta!      Atpakaļ