Jaunumi


87654

Turpinot ķiploku nedēļu arī domes deputāti ciemojas pie SIA “Latvijas ķiploks”
29.08.2018


 

Turpinot ķiploku nedēļu arī domes deputāti ciemojas pie SIA “Latvijas ķiploks”

Jau piekto mēnesi pēc kārtas, Raunas novada domes deputāti devās ciemos pie vienām no Raunas darbīgākajām rokām – uzņemējiem. Šoreiz, pieņemt lēmumu pie kā doties bija patiesi vienkārši – SIA “Latvijas ķiploks”, jo viss augusta mēnesis ritēja tikai un vienīgi ķiploku zīmē.

Delegāciju laipni sagaidija viena no “Ķiploku karalistes” karalienēm – Sintija Rude. Kā “ledlauzis” šajā tikšanās reizē bija dambretes partija, kurā cīnījās ķiploks pret sīpolu. Kamēr kāds baudija uzvaras garšu, bet kādam sūra garša par zaudējumu, mājīgā gaisotnē tika aplūkota piedāvātā produkcija un arī SIA “Latvijas ķiploks” jaunieviesumi – ķiploka saldējums, alus un šokolāde.  Jau tagad ikviens var atrast sev tīkamāko produkciju ķiploku veikaliņā, ko iegādāties, ja ne, tad “Ķiploku karalienes” vienkārši aicina izspēlēt kādu dambretes partiju.

Esot ķiploka veikaliņā arī sarunas raisijās tikai un vienīgi par ķiploku un neseno ķiploku pasākumu festivālā “Rodam Raunas novadā”. Šī tikšanās kalpoja kā lieliska iespēja apspriest lietas, kas izdevās, kas neizdevās, ko uzlabot un kāda bija sadarbība starp Raunas novada domi un SIA ”Latvijas Ķiploks”. Liekot pavedienu pie pavediena, 18. augusta stāsts bija izstātīts un gaisā virmoja cerības par nākotni, plāniem un vēlmēm, kuras sadarbojoties būtu piepildīt daudz vienkāršāk un ātrāk. Kas notiks tālāk? – Ķiploku Karalienes sola vēl daudz pārsteigumus, tāpēc ikvienam jātur acis un ausis vaļā.

Jautājot Sintijai, kā ir ar veselību dien dienā darbojoties ķiploku aromātā? Sintija stāsta, ka veselība ar katru gadu uzlabojoties, ja pirms diviem gadiem nācās iesnas ārstēt nedēļas garumā, tad jau iepriekšējā gada laikā slimība sarukusi tikai līdz četrām dienām. Sintija smaidot piemin, ka pēc statistikas, šogad slimot nevajadzētu!

Sarunas ieilga, jo runājamā bija daudz. Trīs stundas Ķiploka valstībā paskrēja nemanot. Uz atvadām vēl jānogaršo un jānovērtē viens no jaunākajiem ķiploka produktiem – saldējums. Par saldējumu jāsaka tā pat kā par lekšanu ar gumiju – bail, bet kad lec, tad sajūti to patīkamo kņudoņu pakrūtē. Iespējams kļudaini teikt, ka bail, bet tomēr ekspektācijas no saldējuma un ķiploka savienojuma dara savu. Tomēr ķiploks un saldējums izrādījās pat ļoti saderīgi un savienojumā ar kraukšķīgu vafeli, tas garšas ziņā bija daudz pārāks par dažu labu veikalā atrodamo. 

Paldies “Ķiploku karalienēm” par sadarbību līdz šim un Sintijai par laipno uzņemšanu. Lai tālu skan SIA “Latvijas Ķiploks”, kā arī, lai izdodas pārsteigt ar savu izdomu un “traki” fantastiskajām idejām!

Raunas novada sabiedrisko attiecību speciālists
Jānis Lācis
 
Ielādēju...      Atpakaļ