Aktualitātes


Labdarības akcija „ATNES PRIEKU ĶEPAIŅIEM”
08.12.2014


Labdarības akcija „ATNES PRIEKU ĶEPAIŅIEM”


ATNES PRIEKU ĶEPAIŅIEM ir Latvijas Reģionu Televīzijas „Re:TV” aicinājums palīdzēt, ziedojot barību un citas noderīgas mantas Latvijas reģionu dzīvnieku patversmēm. Tuvojoties gada nogales svētku laikam, sniegsim dzīvesprieku pamestajiem mīluļiem reģionālajās patversmēs - Cēsīs, Rēzeknē, Ogrē, Talsos un citur!


No 2014. gada 8. decembra līdz 21. decembrim Re:TV skatītāji un visi Latvijas iedzīvotāji ir aicināti ierasties sev tuvējā dzīvnieku patversmē, nogādājot savus ziedojumus un dāvājot savu palīdzību vientuļajiem dzīvniekiem. Patversmju četrkājainie draugi ļoti priecāsies par barību un kārumiem, kā arī dažādām rotaļlietām, guļvietām, sedziņām u.c. noderīgām lietām.


Šo divu nedēļu laikā visi atbalstītāji savus ziedojumus patversmēs var nogādāt laikā, kad patversme ir atvērta apmeklētājiem. Jo īpaši palīdzību gaidīs šīs reģionālās patversmes:

- Cēsu novada pašvaldības dzīvnieku patversme „Lācīši” darba laikā noskaidrojot pa Tālr. 27824172

- Rēzeknes patversme SIA „Rēzeknes namsaimnieks” darba laikā: 9:00 – 18:00 Tālr. 26179322

- Ogres patversme „Ogres ķepas” darba laikā: 10:00 – 16:00. Tālr. 26342330 vai 65044224

- Talsu dzīvnieku patversme „Ausma” darba laikā noskaidrojot pa Tālr. 28349026


Ikviens akcijas dalībnieks ir aicināts doties uz kādu no patversmēm nogādāt savus ziedojumus un iepriecināt patversmes iemītniekus kopā ar :

  • Rēzeknes augstskolu 15. decembrī plkst. 13:30 Rēzeknes dzīvnieku patversmē

  • Cēsu Valsts Draudzīgo ģimnāziju 15. decembrī plkst. 12:00 Cēsu dzīvnieku patversmē „Lācīši”

  • Talsu 2. vidusskolu 11. decembrī plkst. 14:00 Talsu dzīvnieku patversmē „Ausma

  • Ogres 1. vidusskolu” (datums un laiks tiks precizēts Re:TV sociālajos kontos)


Re:TV priecāsies dalīties ar saviem skatītājiem labajos darbos un to rezultātos, tāpēc akcijas ATNES PRIEKU ĶEPAŅIEM norises laikā Re:TV aicina ikvienu, kurš plāno doties uz patversmēm organizētās grupās ar skolas biedriem, draugiem vai ģimenēm, informēt par to arī mūs, rakstot uz redakcija@retv.lv. Tāpat aicinām nofotografēt savu ciemošanos patversmē un sūtīt fotogrāfijas uz Re:TV redakciju. Iespējams, tieši jūsu labie darbi iedvesmos arī citus! Akcijas ietvaros Re:TV arī gaidīs vēstules no saviem skatītājiem un sekotājiem, kuri devuši mājas kādam no akcijā iesaistīto patversmju iemītniekam, un šobrīd viņš ir kļuvis par ģimenes locekli vai labāko draugu.


Līdz ar akcijas ATNES PRIEKU ĶEPAŅIEM noslēgšanos, Ziemassvētku vakarā - 24. decembrī plkst. 21:45 Re:TV saviem skatītājiem piedāvās atskatu par akcijas norisi un paveiktajiem labajiem darbiem - stāstīsim par to, cik aktīvi ir bijuši iedzīvotāji un ar kādiem ziedojumiem ir iepriecināti četrkājainie mīluļi katrā reģiona patversmē.


Re:TV redakcijas kontakti: redakcija@retv.lv, tālr. 26557430 vai 26658629

Sekojiet līdzi akcijas informācijai arī:

Twitter/ReTV_televizija

Facebook/LatvijasRegionuTelevizija

http://www.draugiem.lv/retv/
      Atpakaļ