Aktualitātes


103785

Laimīgu jauno gadu Pagrabiņā!
28.12.2018


Gaidot jauno gadu bija skaidrs, ka vēl daudz var paspēt arī šajā gadā, tāpēc mēs ķērāmies pie darba un jau novembra mēnesī gatavojāmies Adventes tirdziņam, kur tirgojām pašu darinātus rotājumus, dekorus un mīļdāvaniņas, kā mums patika tās saukt. Paldies ikvienam, kurš mūs atbalstīja, jo visu ietirgoto naudiņu izmantojām pēc nejaušības principa izvēlētu Raunēniešu iepriecināšanai Ziemassvētkos – vilkām pa karti, teicām stop, saiņojām dāvanu un devāmies ciemos, lai atdotu vai atstātu nelielu pārsteigumiņu. Prieks ir tas, kurš aug tikai ar to daloties! Tāds bija mūsu pašu secinājums, pie deviņpadsmitās dāvaniņas saiņošanas. 

Arī mūsu jauniešu centra eglīti greznoja pašu darināti rotājumi, tāpēc pēc ciemošanās pie mūsu dzīves bagātākajiem līdzcilvēkiem pansionātā- svinējām svētkus arī šeit jauniešu centrā – ar piparkūku glazēšanu, mēmo šovu, novēlējumu rakstīšanu, dāvanu saņemšanu, sniega stafetēm un karsto dzērienu, kamēr Rozes jauniešu centra jaunieši paši taisīja trifeles, piedalījās pikošanās turnīrā un citās svētku izdarībās. 

            Ziema ir, prieks arī, brīvlaiks bija tieši tas, kas pietrūka – arī tas ir sagaidīts, bet pienāks arī jauns gads, jaunas apņemšanās, jauni sasniegumi un jauni mērķi. Tiekamies, lai ietu uz priekšu kopā! 

Raunas novada bērnu un jauniešu centrs savu darbību jaunajā gadā atsāks 2.janvārī. Informācijai! Turpmāk pagarinātā grupa skolā, notiks līdz plkst.16.00. Ikviens ir aicināts pēc savas izvēles jauniešu centru apmeklēt jau  no plkst.14.30, vai pēc pagarinātās grupas pēc plkst. 16.00.

Jauniešu centrs ir brīvā laika pavadīšanas centrs ar mērķi veicināt bērnu un jauniešu pašiniciatīvu savu prasmju un iemaņu attīstīšanai, šī ir vieta, kur atpūsties un izpausties pēc neformālās izglītības principiem, aktuālākajām tendencēm un pašu bērnu un jauniešu iniciatīvām.

Jauniešu centra darba laiki: P.,O.,T.,C.,P no plkst. 14.30 – 18.00

Raunas novada bērnu un jauniešu centra vadītāja
Justīne Buliņa      Atpakaļ